GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skål på fot 8214362
nr 821 4362
Skål på fot
1800-tal, Kristall, , höjd: 15, Dia14, längd: 16
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2013
kl 19:35:47
22/4 17:07:58
22/4 19:28:17
150 kr
Halvkristall